Hondrostrong krém – jak to funguje? Recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Hondrostrong krém je nejnovější vývoj vědců a lékařů ze Spojených států a Izraele k boji proti bolesti kloubů a svalů, prevenci vzniku osteoartrózy v důsledku zranění nebo nemocí, jako je artritida, osteoartritida nebo tendinitida.

Onemocnění kloubů tvoří přes 85 % návštěv u neurologa nebo revmatologa. Kloubní patologie a onemocnění kostní a chrupavkové tkáně se vyskytují nejen u lidí starších 50 let, ale také u mladých lidí. Ohroženi jsou zejména profesionální sportovci, lidé s autoimunitními chorobami, pacienti po úrazech a metabolických poruchách.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránky<<<<

Hondrostrong krém

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránky<<<<

Co je osteoartróza?

Osteoartróza (OA) je nejčastější chronické onemocnění kloubů. Osteoartróza se také nazývá opotřebení, osteoartritida a osteoartritida.

Kloub je místo, kde se setkávají dvě kosti. Chrupavka je ochranná tkáň, která pokrývá konce kostí. Při osteoartróze se tato chrupavka rozpadá, což způsobuje tření kostí v kloubu. To může způsobit bolest, ztuhlost a další příznaky.

OA se může objevit v jakémkoli kloubu. Nejčastěji postižené oblasti těla jsou však:

OA je nejčastější u starších lidí, i když se může objevit u dospělých všech věkových kategorií.

OA je hlavní příčinou invalidity. toto Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) Z] uvádí, že postihuje více než 32,5 milionů dospělých ve Spojených státech. Zde je vše, co potřebujete vědět o OA, od léčby po prevenci a další.

Příznaky osteoartrózy

Nejčastější  příznaky osteoartrózy  jsou:

Jak se osteoartróza stává závažnější, bolest s ní spojená se může zhoršovat. V průběhu času se také může objevit  otok  kloubu a jeho okolí  . Naučte se, jak rozpoznat rané příznaky osteoartrózy, což vám může pomoci lépe zvládat váš stav.

Příčiny osteoartrózy

Osteoartróza je způsobena poškozením kloubů. Toto poškození může mít v průběhu času kumulativní účinek, takže věk je jednou z hlavních příčin poškození kloubů vedoucích k osteoartróze. Čím jste starší, tím více opakovaného stresu máte na klouby.

Mezi další příčiny poškození kloubů patří:

 • minulá zranění, jako je natržená chrupavka, vykloubené klouby nebo poranění vazů
 • kloubní malformace
 • obezita
 • špatné držení těla

Některé  rizikové faktory  zvyšují vaše šance na rozvoj osteoartrózy. Obsahují:

 • mít rodinu s nemocí, zejména rodiče nebo sourozence
 • pohlaví, přičemž ženy mají vyšší míru OA než muži
 • být alespoň 50 let, podle  Arthritis Foundation
 • po prodělané  menopauze
 • výkon povolání klečení, lezení, zvedání těžkých břemen nebo podobných činností
 • anamnéza zranění
 • nadváhou nebo obezitou
 • špatné držení těla
 • jiný stav, který ovlivňuje zdraví vašich kloubů, jako je  cukrovka  nebo  jiný typ artritidy

OA v jedné části těla také zvyšuje riziko rozvoje OA v jiných částech těla.

Hondrostrong krém

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránky<<<<

Co je Hondrostrong krém?

Hondrostrong – nový doplněk ve formě krému na klouby s regeneračním, protizánětlivým a mírně prohřívajícím účinkem na bázi přírodních složek. Na rozdíl od analogů v mechanismu účinku pomáhá Hondrostrong dosáhnout vysokých terapeutických výsledků bez vedlejších účinků. Hlavní výhody:

 1. Přírodní složení.
 2. Plné efekty. Hondrostrong se hromadí v tkáni chrupavky a podporuje rekonstrukci kloubních struktur i 6 měsíců po ukončení léčby.
 3. Sytost jídla. Již po 2-3 týdnech užívání se zlepšuje biochemické složení  synoviální tekutiny  a membrán kloubního pouzdra.
 4. Dostupná cena a pohodlný způsob doručení.

Jak Hondrostrong funguje?

Ihned po nanesení na nemocné klouby pronikají účinné látky krému do vrstev pokožky, dostanou se do centra degenerativního a zánětlivého procesu, začnou působit hojivě a preventivně. Hlavní terapeutický účinek je vyjádřen v:

 • odstranění zánětu v kloubech;
 • zabránění další destrukci tkáně;
 • zlepšit regeneraci pojivových struktur chrupavky;
 • výživa synoviálních membrán.

Hondrostrong mast má vícesměrný účinek: má analgetický, protizánětlivý a regenerační účinek. Složky stimulují produkci synoviální tekutiny, vyživují tkáně a zabraňují další destrukci.

Hlavním účinkem je obnova poškozených enzymů chrupavkové tkáně a syntéza vlastního kolagenu, želatinázy a stromelysinu . Do týdne od aplikace se snižuje resorpce kostní ploténky pod kloubem, zlepšuje se průtok krve a lymfy, snižují se otoky a záněty.

Hondrostrong mast návod k použití

Uvolňovací forma zajišťuje hluboké a úplné pronikání kompozice do podkožních struktur a ve výsledku poskytuje širokou škálu  terapeutických účinků  . Návod k použití masti Hondrostrong popisuje dvě schémata příjmu:

 1. Léčba příznaků různých onemocnění. Postižené klouby je nutné mazat 3x denně mastí Hondrostrong. Chcete-li zvýšit účinek, můžete použít obvaz a teplý ručník.
 2. Prevence exacerbací. Stačí aplikovat 2-3x týdně.

Maximální účinek Hondrostrongu je pozorován po 1-2 měsících pravidelného používání – je důležité, aby se krém mohl akumulovat v kloubu a udržet chondroprotektivní účinek po dobu až šesti měsíců.

Ingredience Hondrostrong

Produkt se skládá výhradně z organických složek, které se navzájem posilují. Složení Hondrostronga:

 • Výtažek z kardamomu . Tiší bolestivý syndrom, zklidňuje záněty a působí lokálně antibakteriálně. Kardamom příznivě působí na svalovou tkáň, regeneruje klouby po úrazech či výronech.
 • Apitoxin (včelí jed). Organická složka s výrazným analgetickým účinkem. Zklidňuje neduhy, záněty, zajišťuje průtok krve a lymfy a tím zlepšuje výživu všech kloubních struktur.
 • Šťáva z listů Ilex . Látka nastartuje proces regenerace struktur kostí a chrupavek, zabrání recidivám onemocnění a zlepší pohyblivost kloubů.
 • Zelené škeble . Zdroj přírodního chondroitinu. Zabraňuje zánětu, zmírňuje bolest a urychluje rekonvalescenci postiženého kloubu.
 • Amarantový olej . Odstraňuje z rány toxiny a přebytečnou tekutinu. Amarant zklidňuje otoky, záněty a zlepšuje funkční činnost nemocných kloubů.

Komplex vitamínů a minerálů ve složení masti Hondrostrong zlepšuje stav tkáňových struktur, má lokální imunostimulační účinek.

Hondrostrong

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránky<<<<

Indikace a kontraindikace Hondrostrong

Indikace pro použití masti jsou následující příznaky:

 • zhoršená pohyblivost: křupání a bolest při pohybu;
 • zranit;
 • zarudnutí kůže v oblasti kloubů;
 • rychlá únava po mírné fyzické aktivitě;
 • vzhled bolesti v noci;
 • otok a otok postiženého kloubu.

Hondrostrong krém je indikován pro jakékoli onemocnění spojené s negativními změnami v kloubech.

Hlavní kontraindikace  přípravku Hondrostronga  jsou spojeny s individuální nesnášenlivostí složek léku, alergiemi. Je kontraindikováno aplikovat krém na poškozenou kůži, rány, akné, alergické vyrážky. Z 1 500 testovaných subjektů zaznamenalo vedlejší účinky pouze 1 % subjektů.

Jsou negativní recenze Hondrostrong pravdivé? Názory na fóru

Kolem smetánky je stále spousta kontroverzí. Spotřebitelé jsou zmateni internetovou distribucí a případy internetových podvodů. Negativní recenze krému Hondrostrong jsou spojeny s porušením aplikačního režimu, nedostatečným posouzením závažnosti stavu, očekáváním okamžitého výsledku. Ale realita je taková, že  původní Hondrostrong  skutečně funguje. Tento názor sdílí mnoho uživatelů fóra a dalších spotřebitelů.

Pozitivní zpětnou vazbu na krém Hondrostrong zanechávají nejen uživatelé, ale také lékaři. Mnoho revmatologů bylo spokojeno s  výsledky klinických studií  a doporučovalo lék svým pacientům k dlouhodobému užívání. Fórum Ministerstva zdravotnictví poskytuje informace o dlouhodobých léčebných účincích Hondrostrongu. Krém nemá ve svém složení obdoby, proto se od ostatních lékárenských krémů vymyká svým přírodním bylinným složením.

Hondrostrong krém

Hondrostrong krém – cena. Amazon, lékárna nebo oficiální web?

Hondrostrong není dostupný v lékárnách ani na Amazonu. Mast lze zakoupit pouze na oficiálních stránkách výrobce. Cena krému Hondrostrong je dostupná pro každého – nyní sleva 50% z běžné ceny.

Chcete-li si objednat Hondrostrong, vyplňte prosím formulář zpětné vazby s vaším celým jménem a telefonním číslem. Počkejte na telefonát specialisty, který vám vysvětlí nákup a převzetí zboží. Platba se provádí pouze na dobírku. 

>>>>-50% Cena – oficiální stránky<<<<

1 komentář u „Hondrostrong krém – jak to funguje? Recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit“

Napsat komentář