Keramin – podvod? Jak to funguje? Recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Keramin je přírodní lék na mykózu, vyvinutý ve formě krému. Tento přírodní protiplísňový doplněk má  100% přírodní složení, které může pomoci předcházet plísním atletických nohou a nehtů. Krém působí tak, že viditelně zlepšuje stav pokožky postižené atletickou nohou .

Díky této přirozené eliminaci se účinně likvidují bakterie a zároveň eliminují nepříjemné příznaky způsobené tímto houbovým onemocněním . Během krátké doby jsou viditelné příznivé změny, kůže zrůžoví, tak jak má vypadat zdravá noha. Krém nemá žádné vedlejší účinky  a nemá žádné kontraindikace.

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<<

Plísňové infekce
https://www.cell.com/trends/microbiology/fulltext/S0966-842X(21)00218-3

Plísňové infekce

Houby jsou všude kolem nás. Jejich mikroskopické výtrusy se nacházejí na zemi i ve vzduchu. Většina těchto hub je neškodná. Některé typy však mohou u některých lidí způsobit vážné plísňové infekce.

Plísňové infekce se mohou objevit kdekoli na těle, ale nejčastěji začínají v kůži. Většina způsobuje určité nepohodlí, jako je zarudnutí a svědění kůže. Obvykle se s tím vypořádají volně prodejné léky nebo léky na předpis. Někdy se tyto kožní infekce nehojí a zhoršují se, což může způsobit sepsi. Když se houba vdechne a dostane se do těla nebo se do těla dostane jiným způsobem, zvyšuje se riziko infekce, zvláště pokud máte  slabý imunitní systém  . Lidé s oslabeným imunitním systémem mají větší pravděpodobnost vzniku sepse s plísňovými infekcemi než lidé s normálním imunitním systémem.

Někdy mylně nazývaná otrava krve je sepse často smrtelnou reakcí těla na infekci. Stejně jako mrtvice nebo infarkty je sepse lékařskou pohotovostí, která vyžaduje rychlou diagnózu a léčbu.

Sepse a septický šok mohou být důsledkem infekce kdekoli v těle, jako je  zápal plic  ,  chřipka  nebo  infekce močových cest  . Celosvětově třetina těch, u kterých se rozvine sepse, zemře. Mnoho z těch, kteří přežijí, má život měnící účinky, jako je  posttraumatická stresová porucha  (PTSD), chronická bolest a únava, orgánová dysfunkce (orgány nefungují správně) a/nebo  amputace  .

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<<

Příklady plísňových infekcí

Podle  Centra pro kontrolu a prevenci nemocí  (CDC) existují na planetě miliony různých druhů hub. Asi 300 lidí onemocní. Houby žijí venku v půdě a v rostlinách a stromech. Mohou také žít na vnitřních površích a lidské kůži. Nejznámější typy plísňových infekcí jsou:

 • Atletovo chodidlo
 • Vaginální drozd
 • „Mykóza třísel“
 • Kožního onemocnění

Mezi nejčastější typy hub, které způsobují vážné nebo život ohrožující infekce, patří:

 • Aspergillus  , který způsobuje aspergilózu. Nejčastěji postihuje lidi s plicními chorobami nebo oslabeným imunitním systémem
 • Candida  , která způsobuje kandidózu, nazývaná také drozd. Pokud se dostane do krevního řečiště, nazývá se invazivní kandidóza.
 • Histoplazma  , která způsobuje histoplazmózu, když spory vstoupí do plic. Většina lidí, kteří spory vdechnou, neonemocní, ale může způsobit vážné onemocnění, zejména u lidí s oslabeným imunitním systémem.
 • Pneumocystis jirovecii  , která způsobuje  pneumocystovou  pneumonii (PCP). Tato houba obecně způsobuje vážná onemocnění u lidí s oslabeným imunitním systémem, zejména oslabeným imunitním systémem způsobeným HIV / AIDS nebo užíváním kortikosteroidů.

V roce 2012 došlo v některých částech Spojených států  k propuknutí plísňové meningitidy  . Tento typ meningitidy není nakažlivý. Bylo to způsobeno kontaminovanými injekcemi steroidů do páteře.

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<<

Keramin

Jak Keraminový krém působí proti plísním nohou a nehtů?

Abyste se zbavili plísňových infekcí a předešli reinfekci, pomůže vám pouze  Keramin . Specifičnost tohoto prostředku spočívá v jeho přírodním bylinném složení, které nezpůsobuje vedlejší účinky, ale zároveň působí rychle a účinně brání růstu plísní.

Za pouhé 2-3 týdny se zbavíte nepříjemného zápachu nohou, zapomenete na silné svědění mezi prsty a nadměrnou suchost, a co je nejdůležitější, vaše nehty budou opět rovné a zdravé a vaše pokožka bude hladká a sametová.

Keramin se stal skutečným zázrakem pro lidi vystavené plísňovým infekcím, například pro lidi, kteří musí dlouho stát s nohama v uzavřených botách. Účinnost tohoto inovativního léku potvrdily výsledky studie na 11 000 lidech s plísňovou infekcí, kteří se chtěli testu zúčastnit. Pozitivní dynamika byla pozorována v 92 % případů. Plísně se zcela zbavilo 56 % respondentů a ve 36 % případů se podařilo odstranit všechny zjevné příznaky houbového onemocnění.

Po testu odborníci došli k závěru, že optimální  léčba Keraminem  je v průměru 30 dní. Přírodní medicína má přírodní složení, které obsahuje prvky biologického původu, vhodné pro pleť trpící mykózami a onychomykózou.

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<<

Klinické zkoušky keramin

Krém působí komplexně a v tomto případě je  účinný v případě  nesnesitelného svědění a pálení pokožky, nepříjemného zápachu, puchýřů nebo puchýřů, které se mohou srážet, keratózy, praskání a olupování epidermis, vzniku charakteristické bílé patiny na to a hnisavé vředy, které se objevují při doprovodné mykóze diabetu, způsobují zánět, který se obtížně hojí, závažnou alergickou reakci na jiné kožní léze, které mohou také připomínat běžné akné, otoky nehtů, zarudnutí a bolest, krustový vzhled, změna barvy nehtů, nehty rozdrcení a zlomenina ploténky, ztluštění a keratóza atd. Zanedbání léčby Onychomykóza vede také ke ztrátě nehtu.

Keramin je vhodný prostředek, který si rychle a jednou provždy poradí s plísní nohou a nehtů. Účinky ošetření Keraminem jsou neoddiskutovatelné. Jeho účinnost nelze zaměňovat, zvláště když se skládá z přísad, které byly testovány v laboratorních testech. Každá porce obsahuje všechny látky s blahodárnými léčivými vlastnostmi.

Krém lze použít v jakémkoli stadiu mykózy, dokonce i ve stadiu exacerbace, i když nejlepší je aplikovat jej krátce po diagnóze infekce . Látky obsažené v krému dokážou proniknout ztvrdlými vnějšími vrstvami kůže a nehtových plotének a dostat se až do jejich nitra, vyléčit zdroj potíží a zcela jej odstranit.

Keramin

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<<

Jaké účinné látky krém obsahuje: složení, příbalový leták

Účinná receptura tohoto inovativního produktu je založena na léčivých vlastnostech rostlin. Ve složení nejsou žádné škodlivé chemické přísady, takže vedlejší účinky jsou vyloučeny. Již od první aplikace pozorujeme změny k lepšímu a komplexní ošetření chrání před reinfekcí.

Keraminový krém se zásadně liší od známých antifungálních léků, které jsou prezentovány v lékárnách. Výrobek neobsahuje agresivní chemické přísady, syntetické přísady a zároveň komplexně řeší problém, přičemž poskytuje antibakteriální, protiplísňové, protizánětlivé a regenerační vlastnosti.

Složení je 100% přírodní a obsahuje následující prvky:

 • Climbazol  – Má vlastnosti, které zabraňují rozvoji a výskytu plísňových bakterií. Pomáhá také zklidnit pokožku a odstranit svědění.
 • Farnesen – Podporuje procesy regenerace a rekonstrukce dermis. Poskytuje příjemnou vůni a zabraňuje pocení. Navíc má dezinfekční vlastnosti.
 • Vitamin E – Je klíčovým prvkem pro správnou hydrataci a hebkou pokožku.
 • Mátový olej – Tento esenciální olej má chladivý účinek a po aplikaci zanechává příjemnou a příjemnou vůni.
 • Esenciální oleje – Jedná se o směs několika stovek různých složek, oxidů, fenolů, alkoholů, ketonů, kyselin a esterů. Díky nim získávají oleje jedinečné vlastnosti, napomáhají hojení kožních ran, podráždění a vředů způsobených plísňovými infekcemi. Důležitý je také jejich chladivý efekt a odstranění nepříjemných pachů, které nohám dodají potřebný pocit pohodlí.

Jak kúru aplikovat – jak aplikovat, kontraindikace

Postižené místo očistěte mýdlovou vodou nebo dezinfekčním roztokem z lékárny a poté pokožku důkladně osušte čistým ručníkem. Naneste malé množství krému na postižené místo a jemně masírujte 2-3 minuty, dokud se krém zcela nevstřebá. Přípravek by měl být aplikován dvakrát denně. Při používání krému se důsledně řiďte  pokyny uvedenými v příbalovém letáku  a doplňujícími doporučeními výrobce.

Léčba by měla být prováděna po dobu nejméně 1 měsíce a v případě potřeby může pokračovat až do úplného zhojení kůže zasažené plísní.

Keramin je přírodní ošetření ve formě krému, vyrobené výhradně z rostlinných extraktů známých pro své příznivé funkce při likvidaci plísňových bakterií, jejichž účelem je obnovit rovnováhu pokožky. Krém na plísně nohou neobsahuje žádné chemikálie, pouze rostlinné extrakty. Produkt nemá žádné kontraindikace a nemá žádné vedlejší účinky.

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<<

Keramin

Cena keraminového krému

Nejnižší cena, jak jsem zmiňoval na začátku článku, je pouze na stránkách výrobce a pouze při objednávce zde na webu. Proto doporučujeme objednávat pouze u výrobce, protože jen tak získáte nejlepší cenu při nákupu ošetření.

Navíc při nákupu na oficiálních stránkách výrobce, a nikoli na jiných stránkách, máte zaručeno, že obdržíte originální, nikoli padělaný produkt.

Keramin není lékárenský výrobek, který lze zakoupit v lékárnách a nelze jej nalézt ani v lékárnách. Originální produkt lze objednat a zakoupit za akční cenu s 50% slevou pouze na stránkách výrobce a pouze při objednávce zde.

Šek: FungoStop+.

Recenze uživatelů fóra

Keramin má 100% přírodní složení a je novým krémem pro prevenci mykózy nohou. Krém byl podroben specializovaným klinickým testům, proto bylo prokázáno, že přípravek je vyroben pouze ze 100% rostlinných extraktů a má účinek na odstranění plísní z nohy a regeneraci poškozené tkáně. Na základě získaných výsledků můžeme konstatovat, že produkt je 100% přírodní a nabízí výsledky, které výrobce slibuje.

Nezpochybňujeme výsledky popsané na oficiálních stránkách výrobce, ale chtěli jsme se sami přesvědčit o účinnosti přípravku. V souladu s tím jsme provedli rozsáhlý průzkum na různých externích webových stránkách a fórech, přičemž jsme vzali v úvahu názory odborníků a komentáře uživatelů. Výsledky výzkumu našeho týmu potvrdily příznivé účinky krému na plísně nohou. Proto v tuto chvíli můžeme s jistotou doporučit používání krému lidem trpícím tímto neduhem.

Náš konečný závěr je, že produkt je skutečně vyroben pouze ze 100% přírodních ingrediencí, přináší účinek slibovaný výrobcem na jeho webových stránkách a důrazně doporučujeme používat krém s přírodními složkami, protože skutečně slibovaný účinek poskytuje.

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<<

1 komentář u „Keramin – podvod? Jak to funguje? Recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit“

Napsat komentář