Levicose – podvod? Jak to funguje? Recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Kdo trpí na  křečové žíly  , moc dobře ví, jak moc je potřeba mít přípravek, který může být účinný při léčbě a dokáže okamžitě zastavit bolest, kterou způsobují.  Právě pro tento účel byl vytvořen nový krém  Levicose . Je to  zcela přírodní prostředek speciálně navržený a vyvinutý pro boj s křečovými žilami. Tento stav, který postihuje více ženy než muže, není pouze estetickým problémem, ale ovlivňuje i zdraví lokalizovaného žilního systému a pohodu nohou. Ve skutečnosti mají dolní končetiny, když jsou žíly viditelné, kvůli špatné cirkulaci, tendenci otékat a těžknou. Rozšířené žíly navíc způsobují rozsáhlou bolest v celé noze.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Příčiny křečových žil

Křečové žíly jsou v Německu jedním z nejčastějších onemocnění. Od 50 do 80 % populace má změny křečových žil různé závažnosti. Z toho ale hodně přes 50 % má jen drobné, nikterak nebezpečné křečové žíly, jen asi 5 až 15 % je více nebo velmi výrazné. Křečové žíly  jsou o něco častější u žen než u mužů. Křečové žíly  lze také častěji pozorovat ve stáří, kdy kůže a podkoží již nemá mladistvou pružnost, ale existují výjimky.

Primární a sekundární křečové žíly

U více než poloviny pacientů se rozvinou křečové žíly bez rozpoznatelné příčiny, především v důsledku vrozené slabosti  žilních chlopní  , která se někdy projeví v raném věku, ale často až v pozdějším věku. To ztěžuje transport krve zpět z nohou do srdce. V tomto případě se označuje jako  primární křečové žíly nebo primární křečové žíly  .

Levicose

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Co je Levicose krém na křečové žíly a jak funguje?

Levicose gel je specifická léčba křečových žil . Jedná se o zcela přírodní lokální produkt určený k tonizaci a posílení křečových žil. V prodeji jej najdeme, jak již bylo zmíněno, ve formě krému obsaženého v 50ml tubě, opatřené uzávěrem pro udržení čerstvosti, užitečným pro zachování neporušené struktury účinných látek.  

Tento produkt byl navržen a vytvořen tak, aby působil proti a eliminoval všechny příznaky, zejména nepohodlí, které mohou způsobit křečové žíly v první a druhé fázi. Jeho působení je tedy dvojí: na jedné straně zasahuje v rovině estetické, protože křečové žíly způsobují na nohou nevzhledné namodralé stopy, které na přísně zdravé úrovni odstraňují bolest tím, že posilují žilní stěny a činí je pružnějšími.

Toto blahodárné působení umožňuje rychlý návrat do normálního života bez bolesti a vyčerpání, předchází zhoršení situace s třetí fází, pro kterou je, jak již bylo řečeno, jediným řešením operace.  

Působením účinných látek obsažených v  Levicose  dochází ke zlepšení krevního oběhu zejména v místní mikrocirkulaci, díky čemuž mizí bolest, zánět a především bolest. 

Při pravidelném užívání Levicose získáte následující příznivé účinky:

 • obnovení správného odtoku krve;
 • posílení žilních stěn;
 • snížení bolesti v dolních končetinách;
 • prevence tvorby krevních sraženin v žilách;
 • kontrast s výskytem křečí typických pro toto onemocnění;
 • snížený otok.

To je možné díky pečlivě vybrané směsi přírodních ingrediencí k vytvoření vysoce účinné receptury. Pojďme se na ně podívat.

Složení krému Levicose

Jak již bylo zmíněno,  Levicose je zcela přírodní,  účinné látky přítomné ve vybraných složkách jsou zvláště účinné při léčbě a posílení žil, účinně podporují mikrocirkulaci. Zde je to, co najdeme v krému na léčbu křečových žil: 

 • Extrakt z jírovce  : bohatý na glykosidy, esculin a escin, tento extrakt výrazně zlepšuje zdraví žil. Pozoruhodná je také schopnost posilovat stěny krevních cév a schopnost zklidnit hematomy, které se nevyhnutelně tvoří s prasklými kapilárami. Extrakt také působí na krevní oběh a jeho tloušťku, díky čemuž je konzistence méně lepivá a snižuje se riziko trombózy. 
 • Výtažek z květu heřmánku  : dokonalý přírodní protizánětlivý výtažek z heřmánku účinně a blahodárně působí na zmírnění křečí. Jeho účinné látky mají také schopnost zlepšovat elasticitu cév, a tím podporovat správný krevní oběh. 
 • Mentol  : díky svému osvěžujícímu účinku si můžete vychutnat okamžitou úlevu, která vám umožní cítit méně bolesti. Výborná je také schopnost ředit krev, což umožňuje lepší krevní oběh. Ale nejen to, aktivní složky této složky spolupracují na redukci tukových buněk, které se mohou hromadit na žilních stěnách a způsobovat otoky. 
 • Kopřivový extrakt  : tato složka bohatá na rostlinné kyseliny a flavonoidy zklidňuje záněty způsobené zvětšením křečových žil, posiluje cévy a tonizuje celý cévní systém.
 • Kofein  : Toto je skutečné tonikum na žíly. Dokonale stimuluje krevní oběh, zabraňuje stagnaci krve a pomáhá udržovat zdravou pokožku. 
 • Panthenol  : pomáhá urychlit proces hojení ran a krém Levicose byl přidán pro jeho schopnost snižovat záněty a hematomy.  
 • Extrakt z červené papriky :  Vynikající zdroj bioflavonoidů a vitamínu C, tento extrakt je účinný při regulaci průtoku krve, užitečný při snižování bolesti.  
 • Extrakt z pelyňku:  posiluje cévy, zlepšuje jejich elasticitu, zabraňuje trombóze a pročišťuje retikulární žíly, díky čemuž mizí nevzhledné namodralé zbarvení.  

Synergické působení těchto účinných látek umožňuje účinnou léčbu křečových žil. Výrobek je však nutné používat správně. Podívejme se, jak to udělat v následujícím odstavci.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Levicose

Jak používat

Aby měl Levicose krém   kýžené účinky, je důležité, aby ošetření probíhalo pravidelně a neustále. Konzistence je jemná, nemastná a umožňuje velmi snadnou aplikaci produktu a zanechává pokožku jemnou a čistou.

Co se týče dávkování, aplikace by měla být prováděna  2x denně  aplikováním masti přímo na oblast postiženou křečovými žilami. Produktu stačí nabrat malé množství a krouživými pohyby roztírat až do úplného vstřebání. Ošetření by se mělo opakovat v cyklu přibližně 28 dní, na jehož konci budete moci ocenit úplné uzdravení.

Vzhledem k tomu, že obsahuje pouze přírodní složky, je produkt zcela bezpečný a bez vedlejších účinků a kontraindikací. Samozřejmě je vhodné jako vždy zkontrolovat přítomnost prvků, které mohou způsobovat nesnášenlivost nebo alergie.  

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Cena a jak koupit Levicose

Chcete-li zakoupit originální  mast Levicose , stačí přejít na  oficiální webovou stránku, kliknout na banner na webu a vyplnit nákupní formulář, který je uvnitř. Díky tomu budete moci získat originální krém za akční cenu -50%.

Stačí přejít na web a vyplnit nákupní formulář zadáním: jména a příjmení, celé adresy a telefonního čísla. Po dokončení můžete formulář odeslat a počkat, až vás bude kontaktovat zákaznický servis prostřednictvím operátora, který vás požádá o potvrzení nákupu a odsouhlasení podrobností o odeslání. Produkt vám dorazí domů během několika pracovních dnů  bez dalších nákladů na dopravu  . 

Konečně, pokud jde o platbu, můžete zaplatit kurýrovi přímo, v hotovosti při dodání zboží. Ve skutečnosti se společnost rozhodla pro platbu na dobírku a rozhodla se, že nebude chtít peníze předem. 

Připomínáme, že propagace nebude vždy aktivní, ale má omezený charakter. Proto vám radíme pospíšit si s odesláním nákupního formuláře, abyste i vy mohli využít zvýhodněnou cenu.

Zkontrolujte také: Neoveris.

Levicose

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Levicose : zpětná vazba a recenze spotřebitelů

Mnoho lidí trpí křečovými žilami, a proto se na trh v tomto odvětví dostává stále více produktů a stále více lidí hledá produkt, který může být důležitý i bezpečný. Volba je tedy na Levicose právě proto, že dokáže plně uspokojit obě potřeby, což se v tuto chvíli ukazuje jako nejlepší produkt na trhu. 

Abychom upoutali pozornost zákazníka, jde především o bezpečné a spolehlivé výsledky, a to vše pouze díky  přírodním aktivním složkám. Druhý aspekt je také velmi populární, protože stále více lidí hledá čistě přírodní produkty, jako je Levicose . 

Aktivní akční cena v tuto chvíli je další pobídkou ke koupi tohoto produktu, a to díky jeho skvělé hodnotě za peníze. 

Nakonec se chceme podělit o několik prohlášení od těch, kteří si  Levicose koupili  a chtěli se podělit o své zkušenosti s tímto produktem a dojmy z něj. Zde je několik skutečných názorů: 

„Moje práce mě nechává dlouho stát, a to nevyhnutelně vyústilo v objevení se křečových žil, které kromě toho, že jsou bolestivé, jsou také ošklivé, a to do té míry, že už nenosí sukni. Když jsem viděl, že se situace zhoršuje a nechtěl jsem se uchýlit k operaci, hledal jsem místní léky. Z mnoha jsem si vybral Levicose , protože jsem velmi ocenil přírodní složení a mnoho recenzí, které jsem četl od spokojených lidí, kteří mě přesvědčili. Začala jsem ho používat hned po příchodu a hned jsem cítila příjemný pocit úlevy a svěžesti. Žíly pomalu ustupovaly a namodralé stopy rozvětvené na nohách zmizely. Teď konečně můžu nosit své milované sukně, ale hlavně už mě netrpí bolestí a tíhou v nohách. Skvělý produkt, doporučuji.“

 „V rodině je mnoho lidí, kteří trpí křečovými žilami a já jsem se nemohl zbavit tohoto bolestivého a ošklivého problému. Vydržel jsem jejich přítomnost několik let, naučil jsem se s tím žít navzdory sobě, dokud jsem už nemohl snášet bolest, rozhodl jsem se hledat řešení. Vyzkoušel jsem několik konkrétních produktů, ale žádný problém nevyřešil. Pak mi kamarádka poradila Levicose s tím, že úplně vyřešila problém s křečovými žilami, vlastně je pryč. Tak jsem to zkusila a od první aplikace jsem cítila tolik lehkosti a svěžesti. V dalších dnech se bolest snižovala až odezněla a byly vidět i žíly. Levicose opravdu funguje, takže ji doporučuji všem!“

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Napsat komentář