Proctotivo – Jak používat? Podvod? Negativní Recenze, fórum, lékárna, cena

Proctotivo, Pokud trpíte velikostí penisu, kterou vnímáte  jako menší než průměr, nebojte se, jste na správném místě pro nápravu tohoto nepříjemného problému.

Někdy se tato myšlenka neshoduje s realitou, ale  když je člen ve skutečnosti menší,  může způsobit různé problémy v sexuálním životě muže, takže se v tomto článku podívejme, jak používat Proctotivo  k efektivnímu a rychlému vyřešení tohoto problému  a udělejme to v – hloubkový přezkum.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Co je sexuální dysfunkce u mužů a žen?

Když máte problémy se sexem , lékaři tomu říkají „sexuální dysfunkce“. Stává se to mužům i ženám. Sexuální problémy se s přibývajícím věkem stávají častějšími u mužů a žen. U mladších lidí to mohou způsobit další faktory. Stres, nemoc, léky nebo emocionální problémy mohou přispět k sexuální dysfunkci. Pokud to trvá déle než několik měsíců, poraďte se se svým lékařem. Informujte svého lékaře, pokud to ovlivňuje váš vztah s partnerem. Vše, co řeknete svému lékaři, je soukromé. Váš lékař může diagnostikovat problém. On nebo ona to umí léčit.

Proctotivo

Příznaky sexuální dysfunkce u mužů a žen

Není neobvyklé, že páry mají v určité fázi svého vztahu sexuální problémy.

Ženy mají pět typů sexuálních problémů:

 • Porucha touhy. Žádný zájem o sex. Mít menší touhu než dříve.
 • Poruchy agitovanosti. Nemůžete cítit sexuální odezvu ve svém těle. Nemůžeš zůstat sexuálně vzrušený.
 • Poruchy orgasmu. Nemůžete dosáhnout orgasmu nebo cítit bolest během orgasmu.
 • Porucha sexuální bolesti. Když cítíte bolest během nebo po sexu.
 • Nedostatek hormonů:  Snížená hladina estrogenu (hlavního ženského hormonu) může ovlivnit sexuální touhu.
 • Podívejte se na: Alfazone, Urovico

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Muži mají čtyři typy sexuálních problémů:

 • Erektilní dysfunkce:  potíže s dosažením nebo udržením erekce.
 • Porucha touhy  Nedostatek zájmu o sex. Mít menší zájem než dříve.
 • Problémy s ejakulací:  Předčasná ejakulace  (příliš brzká) nebo opožděná ejakulace (trvá déle než obvykle nebo vůbec).
 • Nízký testosteron:  Snížená hladina mužského hormonu, testosteronu.

Jak Proctiivo funguje

Proctotivo je doplněk stravy na bázi rostlinných extraktů, a tedy  zcela přírodní  . Jeho účelem je pomoci mužům  zvětšit jejich penis  tak, aby maximalizovali jejich sexuální výkonnost.

Má se za to, že jeho složky působí synergicky, kromě zlepšení sexuální odezvy je Proctotivo určeno také pro lidi trpící erektilní dysfunkcí, kteří by se chtěli zbavit problému impotence.

Na rozdíl od pilulek na zvětšení penisu je však   hlavním účelem tohoto doplňku zvětšit rozměry penisu,  a to jak na šířku, tak samozřejmě i na délku  , maximálně na  +9 centimetrů.

Proctotivo

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Opravdu to funguje? a jak?

Technický provoz přípravku Proctotivo je snadno pochopitelný, pokud jsou známy mechanismy odpovědné za zvýšení velikosti penisu.

Tento unikátní produkt má v zásadě složení, které zvyšuje průtok krve do corpora cavernosa penisu, což umožňuje větší rozvoj svalů penisu a tím i výrazné zvětšení velikosti penisu.

To znamená, že získáte dvě výhody současně: délka a obvod penisu se zvětší a společně dosáhnete lepší  erekce  , která trvá déle a přichází autentičtějším a spontánnějším způsobem.

Jak moc může penis vyrůst s Proctotivo ?

Podle testů a recenzí Proctotivo se po prvním měsíci léčby a užívání tablet penis  zvětší o +10%, pokud jde o velikost  . Svého maxima však dosáhne po 3 měsících a vede ke zvětšení velikosti penisu o  cca 9 centimetrů podle níže uvedené tabulky.

Jaké jsou ingredience?

Působení tohoto přírodního doplňku je možné díky specifickému souboru složek, které synergicky přispívají k dosažení předpokládaných cílů

 • Shisandra Chinensis  : Silný stimulant sexuální touhy a výkonu, výrazné zvýšení libida a kvality a kvantity spermatu.
 • Kořen ženšenu:  Zlepšuje produkci spermií a zároveň zvyšuje erekci a má příznivý ochranný účinek na prostatu.
 • Extrakt ze šafránu  : jeho zlepšující účinek na sexuální funkce během trvání i erekce byl studován oficiální medicínou (  zde  ordinace)
 • Extrakt z černého pepře  : Také tato složka, jak v lékařské literatuře, tak v běžném používání, má prokázaný příznivý vliv na sexuální potenci.
 • Arginin  : Zvyšuje krevní oběh a umožňuje delší a silnější erekci (   ordinace zde ).
 • Extrakt z trigonely  : Zvyšuje sexuální touhu a  hladinu testosteronu.
 • Saw Palmetto:  Zlepšuje trofismus prostaty a sexuální funkce.

Jak se to předpokládá?

Doporučujeme dávku přípravku Proctotivo rovnou  2 tabletám denně  zapít sklenicí vody. Nejlepší je nepřekračovat doporučené dávky. Kromě toho se doporučuje užívat tobolky tohoto doplňku  před jídlem  a rozdělit je následovně: jednu před snídaní a druhou před večeří.

Má to vedlejší účinky a kontraindikace?

Hlavní výhodou přípravku Proctotivo je  absence vedlejších účinků  za předpokladu dodržení dávky doporučené výrobcem. Jako doplněk, který může zvýšit průtok krve, předávkování může způsobit závratě a nevolnost.

Pokud jde o zbytek,  Proctotivo nemá žádné kontraindikace  a dokonce pomáhá celému tělu cítit se lépe a získat lepší zdraví. Než budete pokračovat, je však důležité si o tomto produktu ještě něco ujasnit: neužívejte ho, pokud máte problémy se srdcem nebo vysokým krevním tlakem nebo pokud netolerujete některou z jeho složek. A konečně, nikdy neužívejte Proctotivo spolu s jinými léky, protože je to riskantní.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Proctotivo

Je Proctotivo k dispozici v lékárně?

Tento přírodní doplněk nenajdete v lékárnách, protože jej můžete najít pouze online zakoupením na oficiálních stránkách nebo u autorizovaných prodejců. Před zakoupením tohoto doplňku kapslí vždy proveďte průzkum a ujistěte se, že kupujete produkt NuviaLab, abyste se vyhnuli podvodům nebo jiným neúčinným produktům, které tuto značku zbytečně používají.

Další dotazy našich čtenářů

Otázka: Pokud si objednám Proctotivo online, jak jej obdržím a bude balíček anonymní?

Odpověď: Proctotivo je zasíláno od výrobce expresním kurýrem a obvykle dorazí do jednoho pracovního dne ve velmi anonymním balíčku.

Otázka: Potřebuji k nákupu produktu žebrácký předpis?

Odpověď: Není nutné jej mít, protože je zařazen do kategorie přírodních doplňků

Otázka: Vaši odborníci to doporučují

Odpověď: Samozřejmě, protože obsahuje všechny složky vědecky testované na jejich účinnost.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Napsat komentář