UltraVix, podvod? negativní recenze, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit

UltraVix – Klouby  jsou částí našeho těla, která  umožňuje, aby se kosti pružně spojily a pohybovaly se bez poškození . Jak stárneme nebo se věnujeme fyzické aktivitě, která zatěžuje klouby,  může dojít k chronickému zánětu nebo zranění  , které způsobí dráždivou a někdy nesnesitelnou bolest.

Tradiční léčba spočívá v  užívání protizánětlivých léků a léků proti bolesti  . Mohou dočasně zmírnit bolest, ale nezastaví základní proces problému, který se ve skutečnosti časem zhoršuje. Navíc se často ukazují jako neúčinné a při dlouhodobém užívání  dokonce způsobují vážné vedlejší účinky.

Chondroitin sulfát a glukosamin  , nejčastěji používané přírodní produkty nacházející se ve většině doplňků pro zdraví kloubů,  se ukázaly jako  neúčinné samy o sobě při poskytování nezbytných výhod (  zdroj  ) (  zdroj  ).

UltraVix  díky své patentované receptuře založené na přírodních sloučeninách  působí proti fyziologickým mechanismům, které jsou základem kloubních problémů  , vyživuje, revitalizuje a udržuje zdraví kloubů,  což umožňuje prevenci a zlepšení problémů kostí a chrupavek.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

UltraVix

Co je rybník?

Klouby jsou  pružné klouby  , kde se konce dlouhých kostí dynamicky spojují. Jsou umístěny ve vaku zvaném  kloubní pouzdro  a skládají se z různých prvků:

 • konce kostí se spojují;
 • pochva chrupavky pokrývající konec kosti;
 • vazy, které drží kosti pohromadě a spojují je se svaly;
 • tekutá složka, nazývaná synoviální tekutina nebo synovia, která maže kloub a je držena uvnitř kloubu membránou nazývanou synovium.

Chrupavka je elastická tkáň  , která absorbuje nárazy kostí, absorbuje stres a zaručuje pružnost a odolnost kloubu. Skládá se  převážně z kolagenu  , speciálního proteinu, který dává chrupavce její specifické vlastnosti.

Bolest kloubů: jaké jsou příčiny?

Bolesti kloubů postihují značné procento populace, zejména ve věkové skupině nad 40 let, a jsou způsobeny především  zánětlivými jevy nebo poraněním chrupavek, vazů nebo kostí  . Etiologie nebo základní příčina vedoucí k těmto problémům může záviset na několika faktorech, ale ve většině případů jsou to:

 • osteoartrózy;
 • revmatoidní artritida;
 • degenerativní onemocnění;
 • autoimunitní onemocnění;
 • intenzivní fyzická aktivita ovlivňující klouby;
 • nadváha.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Osteoartritida a revmatoidní artritida: je UltraVix účinný?

Osteoartritida a revmatoidní artritida jsou  chronická onemocnění, která způsobují progresivní degeneraci chrupavky  a jsou jednou z hlavních příčin bolestí kloubů u dospělé populace.

Tradiční léčba sestává pouze z léků proti bolesti, injekčních stříkaček s anestezií a v nejzávažnějších případech z chirurgického zákroku. Vědecký výzkum však  začal vrhat světlo na  příčiny těchto poruch  , které jsou jasně  autoimunitní  povahy, a vyvíjet přírodní prostředky, které představují nejúčinnější zbraně v jejich léčbě. Kolagen UC-II® typu II obsažený v UltraVix je jedinou molekulou, která je skutečně účinná  v boji proti těmto běžným patologickým stavům, jak  ukázaly četné studie  (  zdroj  ).

UltraVix

UltraVix: UC-II pro řešení kloubních problémů

UC-II , tedy  nedenaturovaný kolagen typu II  , je patentovaný a  exkluzivní produkt obsažený v UltraVix  , který se ukázal  jako nejlepší sloučenina  schopná udržet zdraví kloubů (  zdroj  ).

Autoimunitní reakci  , která vede k degradaci chrupavky,  spouští speciální buňky  imunitního systému  zvané T buňky.  Tyto buňky  rozpoznávají chondrocyty  , buňky tvořící chrupavku, jako cizí prvky a bojují s nimi,  jako by to byly infekční agens  . Zničením chondrocytů  dochází k degeneraci chrupavky a bolesti kloubů  .

Studie publikovaná v prestižním  International Journal of Pharmacological and Clinical Research  ukázala, že denaturovaný kolagen typu II  UC-II® při orálním podání inhibuje odpověď T-buněk na chondrocyty, čímž  přeruší primární příčinu zánětu, která určuje bolest kloubů (  zdroj  ). Klinické studie prokázaly, že UC-II® kolagen typu II je  účinný jak při prevenci kloubních problémů  u zdravých, rizikových lidí, tak při  zlepšování zdraví  u lidí, kteří jimi již trpí, a to zastavením  bolesti a  zvýšením  flexibility  (  zdroj  ). UltraVix jsme zařadili na náš seznam nejlepších doplňků pro bolesti kloubů.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Další složky UltraVix

Extrakt z pryskyřice  Boswellia serrata  : tato rostlina indického původu obsahuje mnoho účinných látek: čtyři molekuly obsažené v jejím extraktu jsou pentacyklické triterpeny s uznávanými bioaktivními účinky, díky čemuž je Burseraceae jedním z nejpoužívanějších prostředků v tradiční indické medicíně. Vědecké studie prokázaly schopnost  extraktu  B. serrata  bojovat proti revmatoidní artritidě a kloubním problémům,  zmírňovat bolesti a pružnost kloubů, obnovovat jejich plnou funkčnost  . Působení pentacyklických triterpenů ovlivňuje imunitní systém:  inhibují buněčnou imunitu, podporují tvorbu protilátek a u lidí inhibují leukocytovou esterázu  , enzym, který ničí proteiny chránící chrupavku (  zdroj  ).

 • Extrakt z oddenku  Curcuma longa  :  kořen kurkumy je bohatý na  kurkumin  ,  polyfenol s antioxidačními a chondroprotektivními  vlastnostmi  . Účinnost této sloučeniny byla prokázána experimentálně a je způsobena její schopností inhibovat  apoptózu (buněčnou smrt) chondrocytů  , které tvoří chrupavku, a  inhibovat uvolňování cytokinů, prostaglandinů a cyklooxygenáz v chrupavce  , čímž zabraňuje vzniku zánětu a oxidačního stresu. (  zdroj  ).
 • Oficiální zázvorový extrakt  : Kořen zázvoru je bohatý na  gingerol  , polyfenol s mimořádnými  protizánětlivými vlastnostmi  . V kombinaci s působením  esenciálních olejů bohatých na terpeny s fytoestrogenními účinky  prokázal zázvorový extrakt vynikající vlastnosti při  působení proti zánětům a ztuhlosti kloubů  , zejména v akutní ranní fázi (  zdroj  ).
 • Vitamin C  : Výhody pravidelného užívání vitaminu C jsou dobře známé; při regulaci kloubních problémů tato sloučenina pomáhá  zvyšovat syntézu kolagenu  tím, že chrání dva proteiny nezbytné pro jeho syntézu: lysylhydroxylázu a prolylhydroxylázu (  zdroj  ). Vitamin C navíc reguluje genovou expresi, podporuje transkripci genů nesoucích informace nezbytné pro syntézu prokolagenu, molekuly, ze které se kolagen v buňkách získává.
 • Mangan a zinek  : Mangan je nezbytný chemický prvek v těle, který se podílí na tvorbě mnoha základních enzymů. Mezi různými funkcemi, které plní, je nezbytný pro syntézu kolagenu, hlavní složky chrupavky. Spolu se zinkem pomáhá mangan posilovat kosti.

Všechny výhody UltraVix

Při neustálém používání UltraVix získáte následující výhody:

 • volnější a funkčnější klouby;
 • zlepšená flexibilita a zdraví kloubů;
 • silnější kosti;
 • zvýšená produkce kolagenu;
 • ochrana kloubů při těžké práci a fyzické námaze;
 • prevence ranní ztuhlosti kloubů.
 • šek: Steplex, Depanten, Flexicoldin

Existují nějaké kontraindikace?

Díky 100% přírodnímu  složení UltraVix je  zcela bezpečný a bez kontraindikací  . V každém případě je vhodné zkontrolovat, zda nedošlo k alergii na složky produktu  .

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

UltraVix

Přijďte na UltraVix

Doporučená dávka jsou  dvě kapsle denně  , vystačí na jeden měsíc užívání. Tobolky by se měly spolknout a zapít sklenicí vody přibližně  třicet minut před hlavními jídly  .

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Jak produkt koupit

Chcete-li objednat UltraVix,  přejděte na web výrobce  a objednejte si balíček  vyplněním příslušného formuláře  . Kurýr jej doručí na uvedenou adresu nejpozději do dvou pracovních dnů. Můžete si vybrat platbu platební kartou nebo dobírkou. V tomto případě bude platba provedena kurýrovi při převzetí zásilky. Nedostatek obchodních zprostředkovatelů chrání spotřebitele před možným paděláním a neodůvodněným zvýšením cen.

Kolik stojí UltraVix?

Díky nedostatku zprostředkovatelů a přímému vztahu s výrobcem je ceníková cena UltraVix. Objednáním tří balíčků  získají čtenáři Salute Segreta nárok na speciální akci  , která jim umožní ušetřit 50 % za každý balíček.

Názory lidí používajících UltraVix

“ Moje rodina provozuje stavební firmu po tři generace: zakladatelem byl můj dědeček, otec tuto vášeň přenesl na mě a dnes hrdě dělám práci, která ctí mé jméno již 100 let. Navzdory spokojenosti je námaha velká a dny strávené vkleče jsou zatěžovány klouby. Potřeboval jsem naléhavě pomoc i proto, že jsem kromě bolesti začínal být neschopný vykonávat i precizní práci, která je základem mé profese. Od používání UltraVix se mi vrátila pohyblivost v zápěstích a kolenou a bolest zmizela. Kvalita a kvantita mé práce je ještě vyšší než před tím, než problémy nastaly. 

“ Co je láska? Láska je loupání ovoce pro mou ženu, která má těžkou artritidu v rukou a nemůže to udělat, protože to příliš bolí, i když já mám také artritidu v rukou. Ale  od té doby, co jsem začal používat UltraVix, moje ruce se staly opět silnými a odolnými a bolest je jen vzpomínka. Dřív jsem ovoce loupal i přes bolest, teď už to zvládnu bez velkého utrpení. Teď jsem přesvědčil svou ženu, aby vyzkoušela UltraVix, ale i když se bude cítit lépe, loupání ovoce zůstane způsobem, jak jí říct, jak moc ji miluji. 

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Napsat komentář